Състезание по химия и опазване на околната среда
На 30.03.15г. в СОУ "М. Драгинов" се проведе състезание по Химия и ООС с учениците от VII клас. Имаше победители и победени, награди-също, но по-важното е, че имаше състезателен дух и положителни емоции.

Публикувано на 21.04.2015