Владо Николов вдъхнови младите таланти на юбилейното честване в СУ „Методий Драгинов“

В чест на 110-годишнината от основаването си, СУ "Методий Драгинов" организира празничен ден, изпълнен със спорт и състезателен дух. Старт на спортните игри постави един от най - значимите български волейболисти – Владо Николов.
Събитието включваше лекоатлетическа щафета и вълнуваща волейболна среща между учители и ученици. Волейболната легенда връчи и наградите на участващите ученици, подчертавайки значението на спорта за развитието на дисциплината и отговорността.
След волейболната среща, програмата продължи с вълнуваща футболна игра между учениците от СУ „Методий Драгинов“ и техните връстници от СУ „Васил Левски“.
Мачът предизвика огромен интерес сред присъстващите и демонстрира отлични умения и спортсменство от двете страни.

СУ „Методий Драгинов“, 08.05.2024 г.