Откриване на новия физкултурен салон

Днес е паметен ден за СУ „Методий Драгинов". Най-после една дългогодишна мечта се сбъдна - учениците имат своя нов физкултурен салон.
Мечтата е реалност благодарение на обединените усилия на МОН, община Велинград в лицето на д-р Костадин Коев и неговият екип, кметът на с. Драгиново г-н Бисер Маджиров, г-н Любомир Перчинков, ДЕЛЧЕВ ИНЖИНЕРИНГ ООД, които изградиха многофункционален, съвременен, привлекателен физкултурен салон, бивши директори, родители и ученици.
Приемете нашите сърдечни и искрени благодарности за осъществяването на нашата мечта.
Да споделят този вълнуващ момент наши гости бяха: г-жа Валентина Кайтазова-областен управител, Д-р Костадин Коев-кмет на община Велинград, г-н Димитър Гечев-председател на Общински съвет Велинград, г-жа Светла Томова-зам. кмет на община Велинград, г-н Бисер Маджиров-кмет на с. Драгиново, г-н Любомир Перчинков -зам. председател на Общински съвет, г-н Иван Делчев-ДЕЛЧЕВ ИНЖИНЕРИНГ ООД, г-жа Албена Димитрова - представител на РУО гр. Пазарджик, г-жа Емилия Юрукова-председател на Обществения съвет, гости по програма Еразъм+ от Република Турция, г-жа Лидия Сеферова- директор ДГ „Пролет“, Халил Ходжов- заместник районен мюфтия, който отслужи молитва за здраве.
Да ни е честит и със здраве да го ползваме!!

СУ „Методий Драгинов“, 15.04.2024 г.