Учениците от СУ “Методий Драгинов“, с. Драгиново участвали в Детски рисувателен конкурс на тема: „Рисувам моя роден край“ организиран от ОНЧ „Св. св. Кирил и Методий-1905“ получиха своите награди:
Първо място за Фатима Кацарова от I а клас
Трето място за Боян Бързаков от II б клас
Всички деца участвали в конкурса бяха поощрени с грамоти за участие и лакомства!

СУ „Методий Драгинов“, 27.03.2024 г.