Семинар за медийна грамотност

Днес, за трети пореден път, учениците от СУ “Методий Драгинов“, Випуск 1 по проект “Академия по гражданско участие” 2022-3-BG01-KA154-YOU-000101316 взеха участие в семинар на тема: “Медийна грамотност и медийно представяне”, състоял се във Велинград. Участниците се запознаха и придобиха знания чрез лекции, представени от различни лектори в областите: “Светът на медиите”, Граждански каузи и тяхното представяне чрез медиите и социалните мрежи”, “Как се пише прессъобщение и как да се представим най-ефективно пред медиите”. Учениците представиха групови задачи по зададена тема. Семинарът приключи с връчване на сертификати. Благодарим на Сдружение “Ефектив“ и с нетърпение очакваме следващата ни среща.

СУ „Методий Драгинов“, 06.02.2024 г.