Ученическа академия на успеха

На официална церемония в Регионален исторически музей - гр. Пазарджик, учители и ученици бяха наградени за високите си постижения през учебната 2023 - 2024 година!
Поздравления на Силвия Кацарова, Самира Садъкова и Айше Делсиз за техните високи резултати в Националната олимпиада по гражданско образование!
Специални поздравления на Краси Маджиров, Салих Караасанов и Албен Перчинков, които бяха наградени за своите постижения в регионалния кръг на състезанието "Най-добър млад автомонтьор и водач на МПС"!
По покана на организаторите от РУО - Пазарджик, Ася Дженева изпълни прекрасната песен за училището!
Тези награди са заслужено признание за труда и отдадеността на нашите ученици и техните учители. Гордеем се с вас!

СУ „Методий Драгинов“, 06.06.2024 г.