На национален форум беше представена иновация от нашето училище

На 21.10.2022 г. в зала 3 на НДК се състоя Националният форум „Училищата с иновации за бъдещето”, организиран от МОН. На официалната церемония бяха наградени 36 иновативни учители от цялата страна. Сред отличените е и Милен Налбантов – старши учител по история и цивилизации в СУ „Методий Драгинов“, с. Драгиново. Г-н Налбантов бе един от шестимата иновативни учители, който в „майсторски клас“ представи иновацията „История IT“. По думите на министър Сашо Пенов „Мисията на училището е да бъде прозорец към бъдещето. Учителите иноватори са онези смели хора, които търсят начини да предизвикат интерес у децата, да оставят у тях трайното усещане, че могат да бъдат откриватели и изследователи, и да бъдат подготвени за онова неизвестно бъдеще, пълно с предизвикателства“

ИСУ „Методий Драгинов“, 26.04.2022 г.