Ученически вестник

Клуб "Танцувай с мен": "Когато танцуваме, сякаш летим"

Ако в понеделник или петък след обяд минете по коридора на първия етаж, ще чуете да се носи музика. Надникнете в стята, на която пише „Кабинет по математика” и ще останете изненадани от това, което ще видите. Няколко момичета и момчета танцуват и се забавляват от сърце. Това е клуб „Танцувай с мен” с ръководител г-жа Светла Борисова. Ето какво сподели за вестник „Училищен авънец” една от участничките в клуба – Джейлян от 6.В клас:
„Всеки от нас носи частица от музиката в себе си. Тези, които я обичат, харесват и заниманията, свързани с нея – танци, пеене, свирене. Ние, група ученици от 5. и 6. клас, участваме в клуб „Танцувай с мен”, който е част от проект УСПЕХ. Тук ние се учим да танцуваме рзлични танци – от народни до хип-хоп, от салса до танго. Когато танцуваме, ние се забавляваме от сърце. По време на репетициите забравяме за всичко и сякаш летим от вълнение. Заслугата е на нашата треньорка, г-жа Борисова, за което й благодарим.”

публикувано на 01.03.2013г.