СУ "Методий Драгинов"

Училищен вестник

Седмица на четенето

Четвъртокласниците от 7–ма група – ЦДО отбелязаха националната седмица на четенето, като помогнаха на своите приятели от първи клас да разберат, че в книжките могат да открият отговорите на въпроси като: Как Косето Босето се е отървало от Кума Лиса? Кой е най – важният и обичан човек за децата? Какви са отговорите на любимите на всички гатанки?
Разделиха се с обещания за нови срещи и с други сладкодумни книжки.
     Учениците от 6"а" и 6 "б" клас посетиха трета група в ДГ ,,Пролет", като запознаха малчуганите с увлекателни детски приказки.
    Учениците от 3"б" и 3"в" клас отбелязаха НАЦИОНАЛНА СЕДМИЦА НА ЧЕТЕНЕТО, като посетиха библиотека "Методий Драгинов" с. Драгиново. С много емоции и ентусиазъм учениците прочетоха любими стихотворения, приказки и гатанки . Деветокласници също се включиха в инициативата като четоха книги на открито на малките ученици от четвъртите класове.
    Учениците от другите класове също отбелязаха Седмицата на четенето с разнообразни изяви.

Публикувано на 22.12.2019