Училищен вестник

Патронен празник на СОУ „Методий Драгинов”

На 05.05.2016 г. СОУ „ М. Драгинов” чества своя патронен празник. Празникът беше отбелязан с лекоатлетическа щафета, в която участваха ученици от V-ти до VІІ-ми клас.
              Бяха дадени два старта. В първия старт се състезаваха учениците от пети и шести клас, а във втория старт премериха сили учениците от седми и осми клас.
            В първия старт победители бяха учениците от VІ в клас с класен ръководител г-н М. Налбантов. На второ място се класираха учениците от VІ б клас с класен ръководител г-жа М. Цопанова. Трето място заеха учениците от VІ а клас с класен ръководител г-жа Е. Чикерова.
            Във втория старт първенци станаха учениците от VІІІ а клас с класен ръководител      г-жа Д. Бошнакова. Втори се класираха учениците от VІІ а клас с класен ръководител  г-жа Г. Манушова. Трето място заеха учениците от VІІІ в клас с класен ръководител    г – В. Атипов.
            Учениците бяха наградени от ръководството на училището.
            Учителите от училището участваха в организацията по безопасното провеждане на щафетата.
             Организатори и съдии на щафетата бяха г-жа Красимира Пачалова и г – жа Диана Стаматова – преподаватели по ФВС в училището.

Публикувано на 12.05.2016