Училищен вестник

Първа копка на нова спортна площадка

Въпреки неблагоприятните природни условия на 26.09.2014година в СОУ“ Методий Драгинов“ се направи първата копка за спортна площадка. На дългоочакваното събитие присъстваха: г-жа Мариана Георгиева- министър на младежта и спорта в правителството на Орешарски; г-жа Искра Михайлова- евродепутат, г-н Сергей Кичиков - депутат в 42-то Народно събрание, г-н Юмер Хамза – заместник областен управител; г-н Мустафа Джамбаз- председател на Общински съвет на ДПС; г-н Бисер Кафеджиев - кмет на с. Драгиново; г-жа Соня Тоскова- директор на СОУ „Методий Драгинов“; преподаватели; ученици и жители на селото. Откриването на модерна спортна площадка ще бъде предпоставка за постигане на още по-големи успехи в областта на спортните постижения на учениците.

публикувано на 29.09.2014г.